Oslava narozenin "Boba","Pankáče" a "Binbína" proběhla ve vskutku veselém stylu:-)).Bobovi děkujem za popůlnoční hudební vložku.:-)Všem ostatním za vytvoření skvělé atmosféry.Chlapy ještě jednou vše nej.....
001.jpg
002.jpg
003.jpg
Děkujeme Elišce ze Strměch za zprostředkování foteček z této akcičky.Šárce za výbornou půlnoční večeři!!!
001.jpg
002.jpg
003.jpg

Všem,kteří nás podpořili a přišli se s námi pobavit na košetický Echt rock fest,patří velké poděkování-udělali jste nám skutečně obrovskou radost - byli jste úžasní a skvělí !!! Naše pocity které jste v nás vyvolali se nedají vůbec popsat.:-) Určitě jste si všimli,že jsme se tentokrát na pódiu docela vyblbli:-) Tato akce určitě nakopne Katr k další práci a přípravě dalších písniček.Všem,kteří jste přišli zapařit patří naše velké : DÍKY.:-)

Také musíme poděkovat všem skupinám,které se našeho festu zúčastnili a přijeli zahrát- zvláštní poděkování zejména malému,ale šikovnému bubeníčkovi z kapely Eclipse a klukům z Bazaru za poskytnutí svého skvělého aparátu a nazvučení celé akce.

Osobní poděkování od Katru za nádherné tekuté dary patří košetickému "Béčku",manželům Holanovým a našemu skvělému taxikáři Pavlovi Duškovi.Také našim hostům,kteří s námi vystoupili a to Jardovi Křiklavovi a Radkovi Dolejšímu.

Jistě jste si všimli,že byl přítomen i kameraman (i jemu patří velký dík),takže by v brzké době mělo být k dispozici i nějaké to dývko s nahrávkou.

A hlavně musíme poděkovat košetickým hasičům,kteří celou akci zaštítili a ztrávili přípravami spoustu času.

příprava sálu
příprava sálu
panákovna -)
panákovna -)
opt_003.jpg
Super akcička-hodně oslavenců (Pavel "Jack" Červenka,Martin "Rum" Duffek,Ondra "Bonbon" Toman),taky hodně hostů,hodně srandy,spousta pití a jídla a hlavně spousta muziky:-) Kluci ještě jednou vše nej....

Radkovi opět děkujeme za nafocení celé akce-fotky jsou super a mám jich asi 550.Kdo má o ně zájem stačí říct....

opt_001.jpg
opt_002.jpg
opt_003.jpg
Žádáme všechny,kteří v Dunicích něco nafotili,aby nám část foteček poslali na naší e-mailovou adresu:   katr.rock@seznam.cz.

Děkujeme

Oslava narozenin Davida,Dáši a Píďi.

Akce proběhla klasicky na čihovickém statku-počasí trochu zlobilo,ale nikomu to nějak moc nevadilo-doufáme,že to nikdo neodmarodil:-)Děkujeme za vytvoření skvělé atmosféry!!!

opt_dasa david 001.jpg
opt_dasa david 002.jpg
opt_dasa david 003.jpg
Fotky budou doplněny v nejbližší době.
1

Líbí se vám tyto stránky?

Ne (3613 | 31%)
Ano (4645 | 39%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one