Silvestr byl veselý a pro někoho i pěkně divoký.:-)My jsme vydrželi hrát do pěti hodin,což je docela slušný výkon.Zvláštní poděkování věnujeme Píďovi,který nám odvezl aparaturu-díky,díky :-).
opt_001.JPG
opt_002.JPG
opt_003.JPG
Takže fotky jsou už na světě-děkujeme Radkovi za nafocení akce-spoušť foťáku zmáčkl přesně 947-krát.:-)Všechny fotky sem samozřejmě dát nemůžu,ale i tak jsem jich vybral až dost.:-)Takže prohlížejte:-))
Katr podruhé ve Strměchách
Katr podruhé ve Strměchách
foto jak z roku "70" :-)
foto jak z roku "70" :-)
opt_003.jpg
V Čihovicích měli tento rok dostaveníčko čerti všech věkových kategoriíí.Byli zde ti nejmenší ještě roztomilí čertíci,ale i hrůzu nahánějící ďáblové:-) kteří si s sebou přivedli i pár divokých čertic.

Čertovsky dobrý zážitek měli nejen děti,dospělí,ale určitě i naše pekelná kapela:-)).

opt_001.jpg
opt_002.jpg
opt_003.jpg
Všem,kteří jste tam byli moc děkujem,zasloužíte si obrovskou jedničku,protože nám s Váma bylo skvěle.Bylo to zkrátka SUPER !!!Nutno podotknout,že posvícenskou zábavu uspořádali košetičtí hasiči,za což si samozřejmě zasluhují obrovskou pochvalu.
opt_001.JPG
opt_002.JPG
opt_003.JPG
Oslava Bobových narozenin proběhla v duchu velice dobré nálady a fůry legrace-myslím,že všichni lidé,a samozřejmě i my,se tady velice dobře bavili.Špičkou večera byla patrně soutěž o "nejsvůdnější pohled" všech přítomných dívek.Semifinalistky a absolutní vítězku si můžete prohlídnout na přiložených fotkách.Bobe ještě jednou přejeme vše nej....akce byla super.Děkuji Jirkovi Holanovi za nafocení celé akce.
<p>...oslavenec Bob</p>

...oslavenec Bob

...se svou Míšou
...se svou Míšou
003.JPG
V pátek jsme oslavili 35-té narozeniny Serky Bystričana,kterému přejeme ještě jednou všechno nej,nej,nej...
001.JPG
002.JPG
003.JPG
V sobotu 24.října jsme zahráli Karlovi Pilnému ml.na oslavě jeho narozenin-akce se uskutečnila v prostorách dílen fitmy Bupi v Lokti.Tomu odpovídala i zhoršená kvalita zvuku,ale nic s tím už nešlo udělat-mezi těma dlaždičkama se to zkrátka strašně mlátilo.S Vláďou jsme měli trhací večer na struny-Vláďa přetrh jednu a já hned dvě :-)) Jinak,ale super akce ...
opt_001.JPG
opt_002.JPG
opt_003.JPG
K této akci nutno poznamenat,že prvně v historii účinkování Katru na veřejnosti Vláďa nepil žádné alkoholické nápoje.Vláďo blahopřeji ti k tomuto heroickému výkonu.:-))
001.JPG
002.JPG
003.JPG
Každoroční oslava Martina Duffka a Pavla Červenky proběhla se vší parádou-o všem svědčí přiložené fotky.Ještě jednou přejeme chlapákům vše nejlepší...
002b.JPG
Oslavenci:Jack a Pinner
Oslavenci:Jack a Pinner
...s kapelou...
...s kapelou...
Slalo se nám něco,s čím jsme se za celou dobu existence Katru ještě nesetkali.Do Čihovic si nás pozvali na oslavu narozenin a to hned na dva dni!!!! :-)).Slavila Andrejka Hvozdovská-měla krásné kulaté narozky a nás dostala jako dárek:-).Celý víkend super nálada,v pátek výborný gulášek!!! a v sobotu pětasedmdesáti-kilový čuník,připravený kým jiným než Liborem,takže opět to nemělo chybu.Ještě jednou ti Andrej přejeme vše nejlepší-na Čihovickou akci budeme určitě dlouho vzpomínat ........
oslavenkyně Andrea
oslavenkyně Andrea
okamžitý nástup na první písničku-super
okamžitý nástup na první písničku-super
opt_003.JPG

Líbí se vám tyto stránky?

Ne (3613 | 31%)
Ano (4645 | 39%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one